Skip to main content

pudry prasowane

Puder matujący

Delikatny puder matujący nadaje skórze aksamitny, naturalny wygląd na wiele godzin. Zawiera pokrywane silikonem pigmenty i mikę dzięki czemu jest lekki, doskonale się rozprowadza i daje długotrwały efekt naturalnego zmatowienia.
Odpowiedni dla każdej cery. Wodoodporny.
Odpowiednio dobrany puszek pozwala na nałożenie pudru w sam raz bez ryzyka zrobienia tzw. tapety. Puder matujący doskonale nadaje się również do nakładania dużym i miękkim pędzlem.
Używając zwilżonej wodą gąbeczki lateksowej puder matujący Paul Sagane można nakładać jak podkład w kompakcie uzyskując efekt pełnego krycia i długotrwale zmatowionej cery.

Zawartość: 12 g

Aplikacja

Puder rozświetlający

Subtelnie opalizujący puder, który dodaje cerze świeżości. Zawiera opalizujące drobinki, które dodają skórze świetlistego blasku.
Twarz wydaje się być wypoczęta i promienna. Odpowiedni dla każdej cery. Idealnie ożywia szarą i zmęczoną cerę.

Zawartość: 12 g

Złoty puder

Nadaje subtelny złoty odcień. Zawiera drobinki, które efektownie mienią się na skórze. Daje efekt naturalnie wyglądającej, gładkiej cery o zdrowym kolorycie i delikatnym złotym blasku. Najlepiej prezentuje się nakładany delikatnym pędzlem na wybrane części twarzy oraz na dekolt i ramiona. Odpowiedni dla każdej cery.

Zawartość: 12 g

Puder brązujący

Doskonale rozprowadza się i wtapia w skórę dając naturalny efekt zdrowej i pięknej opalenizny. Dodatek złotej perły nadaje skórze lekkiego blasku i powoduje, że cera wygląda świeżo i promiennie.
Odpowiedni dla każdej cery.

Zawartość: 12 g